Prodej online - Postup, jak se dostat z „Online krysího závodu“ na „Online rychlodráhu“!

Dnes lze online prodávat přes videa nebo pomocí budování vztahů s lidmi. Ten první způsob Vás stojí hodně peněz - do vzdělávání a do reklamy. Ten druhý, zpočátku, hodně Vašeho času a trpělivosti s lidmi.

Myslím si, že bychom se měli na internetu setkávat častěji - živě. Ne si jen posílat videa. Možná je to ode mě naivní, ale myslím si, že žádná předtočená videa osobní kontakt, byť přes internet, nenahradí. Co si o tom myslíte Vy?

„Krysí závod“ je o tom, že „sedíte“ u internetu zadarmo. Chatujete s lidmi na sociálních sítích, zvete je do skupin, chatujete s lidmi ve skupinách a prezentujete jim své služby. Vše zadarmo. Z tohoto nemáte ni korunu.

„Rychlodráha“ je o tom, že jste si vybudovali finanční toky - pravidelné platby členů Vašich skupin za poskytované služby.

Že to nejde? Již 10 let vedu komunitu „Rodina svobodně-podnikajících lidí ICA“. Vytvářím podnikatelům prostor pro osobní sdílení, osobní podporu a osobní růst. Jsem nadšený, jak rostou podnikání členů ICA. Jak „rostou“ i oni. Podnikatelé platí za každé ICA Setkání 200Kč - již od roku 2013. Za ICA workshopy, reálné i online, ještě více. Finanční toky lze vybudovat například přes Komunitní srovnavač Genusio.com

Lidé z ICA doporučují mé služby ke svým kontaktům. S lidmi, kteří mě v ICA zaujali, buduji nové firmy - finanční toky. Například s Ekaterinou Kern „Golden Flower“ a s Jakubem Pacandou „Wuwej Community s.r.o.“

Na online workshopech: „Úspěšný online obchodník“ se naučíte dostat se z „Online krysího závodu“ (kde nejsou peníze) na „Online rychlodráhu“ (kde jsou peníze). Postup je v 10 krocích - viz diagram.

Těším se na naší spolupráci :-)

TomášFeatured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square